2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Warszawa
  6. Montaż i serwis - Bielany
Dodane 28 kwietnia 2024

Monter klimatyzacji

Wynagrodzenie

7 500 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Dołącz do Naszego Zespołu Jako Monter Klimatyzacji

W Went-Klima, prężnie rozwijającej się firmie w branży klimatyzacji z 16-letnim doświadczeniem na rynku (od 2007 roku), poszukujemy doświadczonych monterów klimatyzacji, którzy są gotowi dołączyć do naszego dynamicznego zespołu.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Innowacyjność i Efektywność: Wykorzystujemy autorski system CRM, który optymalizuje procesy w firmie. Dzięki niemu nasi pracownicy mają dostęp do wszystkich niezbędnych informacji za pośrednictwem telefonu, co znacznie ułatwia pracę zespołową, minimalizuje niejasności i zwiększa efektywność.

  • Doskonała Obsługa Klienta: Jesteśmy dumni z naszego systemu obsługi klienta, który jest wyrafinowany do perfekcji. Oferujemy indywidualną infolinię oraz priorytetową obsługę zgłoszeń po godzinach pracy.

  • Stabilność i Rozwój: Posiadamy solidne podstawy marketingowe, dzięki którym zapewniamy ciągłość pracy i nowe możliwości dla naszego zespołu.

  • System Prowizyjny: Nasz unikalny system prowizyjny motywuje do wysokiej jakości pracy i efektywnego zarządzania czasem, co przekłada się na lepsze zarobki.

  • Kompleksowość Usług: Nasz rozbudowany dział serwisowy gwarantuje nieprzerwane świadczenie usług, nawet w najbardziej wymagających okresach. To przekłada się na stały rozwój działu handlowego oraz zapewnia ciągłość pracy dla naszych monterów.

  • Nowoczesny Sprzęt: Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie, co przyspiesza montaż i zwiększa bezpieczeństwo pracy.

  • Flota Samochodowa: Dysponujemy rozbudowaną flotą pojazdów, zapewniając samochody zastępcze w razie potrzeby, aby uniknąć przestojów.

  • Brak Wyjazdów: Nasza praca odbywa się lokalnie – w Warszawie i okolicach. Dzięki temu nasi pracownicy codziennie wracają do domu.

Zakres Obowiązków:

  • Montaż systemów klimatyzacyjnych.

  • Raportowanie pracy w systemie CRM.

  • Bezpośredni kontakt z klientem.

  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy i powierzone narzędzia pracy.

Nasze Wymagania:

  • Umiejętność wykonywania montaży systemów klimatyzacji.

  • Umiejętność lutowania twardego.

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznych.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Dyspozycyjność.

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji.

  • Dobra organizacja pracy własnej.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Precyzja i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

  • Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów.

  • Chęć uczenia się i rozwijania swoich umiejętności.

Mile Widziane:

  • Uprawnienia F-gaz.

  • Uprawnienia elektryczne.

Zainteresowany?

Jeśli jesteś doświadczonym monterem klimatyzacji i chcesz dołączyć do firmy, która ceni innowacje, efektywność i dbałość o pracowników, nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami, wyślij swoje CV, a my umówimy się na rozmowę kwalifikacyjną. Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami w przyjaznym i wspierającym środowisku.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 737207943