2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Warmińsko-mazurskie
  5. Montaż i serwis - Lubawa
Dodane 11 kwietnia 2024

Monter klimatyzacji

Wynagrodzenie

5 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lubawa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Poszukujemy osoby na stanowisko monter klimatyzacji. Oferta skierowana do osób posiadających doświadczenie w pracach instalacyjnych.

- stawka godzinowa od 24 zł/h do 30zł/h na godzinę netto (na rękę)

- miesięczne zarobki netto 5000,00 zł do 8000,00zł (na rękę)

- nadgodziny płatne +50%

- premie uznaniowe za samodzielność, efekty pracy

- praca w sobotę nadgodziny + stała premia za pracę w sobotę

- premie świąteczne

- nie mamy ograniczeń wiekowych dla kandydata do pracy.

Zakres obowiązków:

  • montaż klimatyzacji (domy, mieszkania, obiekty użyteczności publicznej, przedsiębiorstwa)

  • przeglądy klimatyzacji

  • praca w zespole minimum 2 osobowym

  • dbanie o powierzone materiały, urządzenia, narzędzia i samochód

  • przestrzeganie bhp

  Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenia adekwatne do doświadczenia, umiejętności oraz zaangażowania.

  • sukcesywny wzrost wynagrodzenia wraz ze stażem w firmie oraz zdobytym doświadczenie, widocznymi efektami pracy, samodzielnością.

  • ubezpieczenie grupowe

  • premia za prace w nadgodzinach,

  • dodatkowa premia za prace w soboty (praca w soboty nieobowiązkowa)

  • dodatkowa premia uznaniowa

  • premie świąteczne

  • przyuczenie do obowiązków, wprowadzenie, pomoc w zdobyciu doświadczenia

  • umowa o pracę lub inny preferowany sposób rozliczenia np. B2B.

  • stabilne miejsce pracy przez cały rok (sezonowość nie występuje)

  • odzież robocza, obuwie ochronne,

  • praca w godzinach 7:00-16:00 (pn. - pt.)

  • możliwość pracy w nadgodzinach oraz w soboty

  • zdobycie uprawnień oraz udział w szkoleniach (SEP, f-gazy, autoryzacyjne, inne)

Mile wdziane:

  • nie wymagamy doświadczenia przy montażu klimatyzacji, jednak będzie to dodatkowym atutem.

  • znajomość zagadnień związanych z elektryką, hydrauliką, dziedzinami pokrewnymi

  • doświadczenie przy pracach instalacyjnych

    • Wymagamy:

    • uczciwości i umiejętności samodzielnego myślenia

    • zaangażowania w powierzone obowiązki i chęci do pracy

    W przypadku zainteresowania ofertą proszę o przesłanie CV przez OLX. Po zapoznaniu się z CV odpowiemy

Lokalizacja

Lubawa,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Lubawa
ID: 871200714