2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Nadarzyn
Dodane 29 kwietnia 2024

Monter klimatyzacji, serwis klimatyzacji.

Wynagrodzenie

6 116,61 - 8 317,21 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nadarzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy montera klimatyzacji na stałe. Jesteśmy małą rodzinną firmą z ugruntowaną pozycją na rynku 8 lat. Zajmujemy się montażem klimatyzacji oraz pomp ciepła, nie zajmujemy się wentylacją. Stawiamy bardzo nacisk na atmosferę w pracy, zależy nam na każdym zatrudnionym pracowniku. Staż obecnych pracowników to 4 lata.Działamy w rejonie do 60 km od siedziby firmy, nie jeździmy w delegacje. Pracujemy głównie u klientów indywidualnych. Mamy pracę przez cały rok. Potrzebujemy pracownika od już.

Zakres obowiązków:

- Instalacja, konserwacja i naprawa urządzeń klimatyzacyjnych

- Montaż i demontaż systemów klimatyzacji

- Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów związanych z działaniem urządzeń

- Czyszczenie i konserwacja filtry.

- Utrzymanie terminowości i jakości przeprowadzanych prac

- Prowadzenie dokumentacji serwisowej i sporządzanie raportów

- Wykonywanie przeglądów technicznych i oceny stanu technicznego urządzeń

- Współpraca z klientami w zakresie doradztwa technicznego i obsługi serwisowej

Wymagane:

- Doświadczenie w obszarze serwisowania i montażu urządzeń klimatyzacyjnych

- Znajomość zasad i procedur związanych z serwisowaniem i montażem urządzeń klimatyzacyjnych

- Umiejętność diagnozowania i naprawiania usterek związanych z klimatyzacją

- Zdolność samodzielnej pracy oraz do pracy zespołowej w przypadku większych projektów

- Umiejętność czytania i interpretowania dokumentacji technicznej

- Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu swoich obowiązków

- Umiejętność radzenia sobie z presją czasu i podejmowania decyzji w sytuacjach awaryjnych

- Komunikatywność i umiejętność nawiązywania dobrych relacji z klientami

- Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

-Zamieszkanie w okolicy Raszyna lub Nadarzyna. ( Firma znajduje się w okolicach Nadarzyna.

- Uprawnienia sep oraz F-gaz

Oferujemy:

- Umowę o pracę

- Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy

- Dobrą atmosferę

- Brak pracy w weekendy

- Punktualne wynagrodzenie

- Pakiet świadczeń medycznych

Lokalizacja

Nadarzyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nadarzyn
ID: 890809668