2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Legnica
Dodane 19 kwietnia 2024

Monter konstrukcji drewnianych

Wynagrodzenie

28 - 34 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Stanowisko: Monter Konstrukcji Drewnianych

Opis oferty pracy:

Jesteśmy renomowaną firmą specjalizującą się w budowie i montażu konstrukcji drewnianych o wysokiej jakości. Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko Montera Konstrukcji Drewnianych, którzy dołączą do naszego zespołu.

Wymagania:

  • Pracowitość: Poszukujemy osób zaangażowanych i pracowitych, gotowych do wykonywania zadań z pełnym zaangażowaniem i dokładnością.

  • Punktualność: Terminowość jest dla nas kluczowa, oczekujemy punktualności oraz rzetelnego wywiązywania się z powierzonych obowiązków.

  • Nie wymagamy doświadczenia: Zapewniamy wsparcie i odpowiednie szkolenie dla osób bez wcześniejszego doświadczenia w montażu konstrukcji drewnianych.

Zakres obowiązków:

  • Montaż konstrukcji drewnianych zgodnie z wytycznymi i projektami.

  • Prace przygotowawcze, w tym pomiar, cięcie i obróbka drewna.

  • Współpraca z zespołem w celu osiągnięcia efektywnych rezultatów.

  • Prawo jazdy Kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonego zespołu.

  • Szkolenie w zakresie montażu konstrukcji drewnianych.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy.

Jeżeli jesteś pracowitą, punktualną osobą, gotową podjąć nowe wyzwania i rozwijać się w branży konstrukcji drewnianych, czekamy na Twoje zgłoszenie. Nie wymagamy doświadczenia, ale doceniamy chęć nauki i zaangażowania.

Zachęcamy do aplikowania jak najwcześniej, oferta może zostać zamknięta po znalezieniu odpowiednich kandydatów.

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 849732488