2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Bobrowniki
Dodane 07 maja 2024

Monter konstrukcji drewnianych - dachowych

Wynagrodzenie

5 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bobrowniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Wiązary Śmiatacz poszukuje osób zainteresowanych pracą jako monter konstrukcji drewnianych – dachowych.

Wymagania:

·         Chęć do nauki i zdobywania nowych umiejętności

·         Komunikatywność i gotowość do pracy w zespole

·         Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

·         Dyspozycyjność

Obowiązki:

·         Montaż konstrukcji dachowych

·         Wykonywanie prac związanych z obróbką drewna i łączeniem elementów

·         Współpraca z innymi członkami zespołu w celu efektywnej realizacji projektów

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie budowlanej

·         Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

·         Przyjazną atmosferę pracy

·         Zróżnicowane projekty, które pozwalają na rozwijanie umiejętności

·         Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy

Więcej informacji udzieli kierownik zakładu- tel. 695 464 024

Lokalizacja

Bobrowniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Bobrowniki
ID: 913887183