2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podkarpackie
  5. Budowa / remonty - Jarosław
UNISERV
Dodane 26 kwietnia 2024

Monter konstrukcji stalowej/spawacz - PRACA CAŁOROCZNA, UMOWA O PRACĘ

Wynagrodzenie

4 300 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jarosław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Uniserv Jarosław Sp. z o. o. jest spółką z sektora budownictwa przemysłowego powstałą w 1996 roku. Wykonujemy kompleksowe usługi inżynierskie począwszy od opracowania dokumentacji projektowej po realizację obiektów przemysłowych „pod klucz”. Oferujemy roboty montażowe linii technologicznych, transportowych i zamaszynowania, konstrukcji stalowych i żelbetowych, robót modernizacyjnych i remontowych, robót ogólnobudowlanych oraz zadań z wykorzystaniem technik alpinistycznych.

Realizujemy kontrakty głównie w przemyśle cementowym, energetycznym, szklarskim i spożywczym.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Monter konstrukcji stalowej/spawacz

Miejsce pracy: Jarosław

Region: delegacja - Polska

Zakres obowiązków:

  •  prace montażowe konstrukcji stalowych oraz urządzeń technologicznych,

  • prace spawalnicze metodami 111 (MMA) i/lub 135 (MAG),

  • prace ślusarskie,

Wymagania:

  • praktyczne umiejętności monterskie, spawalnicze,

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m,

  • gotowość do pracy w delegacji,

  • sumienność i odpowiedzialność,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę,

  • terminowe wypłaty wynagrodzeń (podstawa, nadgodziny, delegacje, bonusy świąteczne),

  • pełne wyposażenie w środki ochrony osobistej, transport, zakwaterowanie, posiłki profilaktyczne przez cały rok,

  • ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i umożliwiające nabycie różnych uprawnień

Dane kontaktowe:

T: +48 (16) 623 26 18

M:  69*******24

www.uniserv.jaroslaw.com.pl

Lokalizacja

Jarosław,

Podkarpackie

Podkarpackie, Jarosław
ID: 618332414