2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Siemianowice Śląskie
Dodane 11 maja 2024

monter konstrukcji stalowej (zabawowej)

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

OPIS

  • Poszukujemy osób na stanowisko :

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH ( zabawowej )

  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa podstawowych elektronarzędzi typu: wiertarka, szlifierka kątowa, szlifierka prosta,

  • wykonawstwo warsztatowe konstrukcji stalowych na podstawie dokumentacji,

  • możliwa praca na wysokości powyżej 3 metrów,

  • ZAPEWNIAMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, jak również mile widziane osoby z własną działalnością gospodarczą.

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy ,

  • ubrania robocze,

  • możliwość zrobienia kursów podnoszących kwalifikację( spawacza, wózki, podnośniki itd.) ,

  • terminowe wypłaty wynagrodzenia,

  • WYMAGANIA:

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • punktualność,

  • brak przeciwskazań do pracy powyżej 3m,

  • umiejętność posługiwania się podstawowymi elektronarzędziami ( szlifierka, wiertarka, ukosowarka itd.),

    brak problemów alkoholowych,

  • Prawo jazdy kat. B

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Siemianowice Śląskie
ID: 888145011