2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Jelenia Góra
  6. Montaż i serwis - Zabobrze
Dodane 10 maja 2024

Monter konstrukcji stalowych

Wynagrodzenie

23 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Jelenia Góra, Zabobrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służboweRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma SKAND TECH Sp. z o.o. zatrudni monterów konstrukcji stalowych – silosów zbożowych. Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski i Europy.

Zatrudnimy pojedyncze osoby lub całe brygady.

PRACA WYJAZDOWA - praca na terenie całego kraju

Zarobki od 22 zł netto dla osób bez doświadczenia w branży na start.

Dla osób z doświadczeniem przewidujemy wyższe stawki. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie oraz dojazd na budowę.

Osoby zainteresowane pracą proszone są o kontakt telefoniczny. Tu uzyskają Państwo wszystkie informacje.

Zakres obowiązków:

  • montaż i demontaż obiektów magazynowo - suszarniczych (silosów zbożowych) wg instrukcji montażu i rysunku technicznego,

  • dbanie o powierzone mienie,

  • wykonywanie innych poleceń przełożonych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • obsługi elektronarzędzi,

  • umiejętności manualnych,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • sumienności pracy,

  • doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem,

  • mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz,

  • zakwaterowanie,

  • transport,

  • stabilne warunki pracy,

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności,

  • narzędzia do pracy i odzież ochronną,

  • elastyczny czas pracy,

  • pracę na terenie Polski i Europy,

  • pomoc w uzyskaniu dokumentów legalizujących pracę i pobyt dla obcokrajowców.

Osoby zainteresowane pracą proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelenia Góra, Zabobrze
ID: 917306632