2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Rybina
Dodane 16 kwietnia 2024

Monter konstrukcji stalowych

Lokalizacja

Rybina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

PAKIET to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, solidny partner biznesowy w branży przerobu złomu i recyklingu, autoryzowany dealer znanych europejskich marek Terex-Fuchs, Lefort, Mantsinen. Nasi pracownicy tworzą zgrany zespół do którego chętnie przyjmiemy osobę na stanowisko:

Monter / ślusarz

Miejsce pracy: Rybina 43 Stegna 82-103

Opis stanowiska:

·        Montaż elementów stalowych, elementów maszyn i osprzętu

·        Obsługa ręcznych maszyn, urządzeń pneumatycznych i elektrycznych służących do obróbki elementów

·        Praca z rysunkiem technicznym

·        Wykonywanie podstawowych pomiarów

·        Obsługa palnika tlenowego

Wymagania:

·        Doświadczenie na podobnym stanowisku

·        Znajomość rysunku technicznego

·        Umiejętność wykonywania podstawowych pomiarów

·        Komunikatywność

·        Umiejętność pracy w zespole

·        samodzielność, solidność, uczciwość

·        Dokładność i rzetelność

Oferujemy:

•            Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

•            Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

•            Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań

•            Atrakcyjne wynagrodzenie, w zależności od doświadczenia

Lokalizacja

Rybina,

Pomorskie

Pomorskie, Rybina
ID: 656253503