2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Czechowice-Dziedzice
Dodane Dzisiaj o 08:32

MONTER konstrukcji stalowych

Wynagrodzenie

5 000 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Czechowice-Dziedzice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

REM Serwis Czechowice-Dziedzice poszukuje osoby na stanowisko: Monter konstrukcji stalowej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego

  • niezbędne narzędzia pracy

  • umowę o pracę

  • dofinansowanie do świadczeń zdrowotnych PZU ZDROWIE

Podstawowy zakres obowiązków:

  • Przygotowanie i montaż elementów konstrukcji stalowej,

  • Prace ślusarskie (cięcie, szlifowanie, wiercenie),

  • Kontrolę jakości w oparciu o rysunek techniczny,

  • Przygotowanie materiałów do spawania, szlifowania elementów i spoin

Wymagania:

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • Znajomość specyfiki montażu konstrukcji stalowej,

  • Dokładność w wykonywaniu zadań,

  • Zdolność do pracy na wysokości powyżej 3m.

  • sumienność, odpowiedzialność, terminowość, dyspozycyjność

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Administratorem danych jest firma REM Serwis Czechowice-Dziedzice Sp. z o.o.

Proszę w CV wpisać następującą klauzulę RODO:

"Na podstawie art. 6 ust.1 lit. a RODO, wyrażam dobrowolną zgodę na wykorzystanie danych z przesłanego dokumentu CV na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych w REM Serwis Czechowice-Dziedzice Sp. z o.o. do czasu wycofania niniejszej zgody, nie dłużej jednak niż przez okres 2 lat od wyrażenia zgody"

Państwa dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji oraz uwzględnienia Państwa aplikacji w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez administratora,

Lokalizacja

Czechowice-Dziedzice,

Śląskie

Śląskie, Czechowice-Dziedzice
ID: 762756946