2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Mysłowice
Dodane 17 kwietnia 2024

Monter konstrukcji stalowych

Wynagrodzenie

8 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mysłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: Monter Konstrukcji Stalowych

Lokalizacja: Mysłowice

Firma specjalizująca się w produkcji i montażu konstrukcji stalowych dla różnorodnych branż, takich jak budownictwo, przemysł czy infrastruktura. Jesteśmy zespołem doświadczonych profesjonalistów, dla których jakość, precyzja i terminowość są priorytetem. Obecnie poszukujemy wykwalifikowanych monterów konstrukcji stalowych, gotowych do dołączenia do naszej ekipy i wspólnego budowania przyszłości.

Obowiązki:

  • Montaż konstrukcji stalowych na hali zgodnie z dokumentacją techniczną i projektem

  • Przygotowywanie elementów konstrukcyjnych do montażu, w tym cięcie, spawanie, szlifowanie.

  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia płynności i bezpieczeństwa pracy na hali

  • Kontrola jakości wykonywanych prac oraz dbanie o przestrzeganie norm bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w montażu konstrukcji stalowych (mile widziane)

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i dokumentacji projektowej

  • Znajomość i umiejętność obsługi narzędzi i maszyn używanych przy montażu konstrukcji stalowych

  • Dyspozycyjność

  • Umiejętność pracy w zespole oraz wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie

  • Pracę w dynamicznym środowisku, gdzie doceniane są inicjatywa i zaangażowanie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń wewnętrznych

  • Narzędzia i wyposażenie niezbędne do wykonywania pracy

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz być częścią naszego zespołu, prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Lokalizacja

Mysłowice,

Śląskie

Śląskie, Mysłowice
ID: 902615370