2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Poznań
  6. Praca za granicą - Rataje
Dodane 23 kwietnia 2024

Monter konstrukcji stalowych - balustrad - BERLIN

Lokalizacja

Poznań, Rataje

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma ARPSTAL zajmuje się produkcją i montażem konstrukcji stalowych. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

·        monter konstrukcji stalowych/balustrad Berlin

Obowiązki:

- montaż elementów stalowych

- obsługa elektronarzędzi

Wymagania :

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- umiejętność czytania rysunku technicznego

- obsługę takich narzędzi jak: szlifierka kątowa, wkrętarka, wiertarka udarowa

- prawo jazdy kat B

- dyspozycyjność

- dodatkowym atutem znajomość języka niemieckiego

Oferujemy :

- STABILNE zatrudnienie

- umowa o prace na pełny etat, po okresie próbnym umowa na stałe

- atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

- prywatne ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach

- możliwość podjęcia pracy od zaraz

- darmowe mieszkanie (na czas delegacji)

- tygodniowe wyjazdy (wyjazd do pracy w poniedziałek 4:00 i powrót w piątek po pracy)

Szukamy osób z Poznania i okolic.

Prosimy o kontakt osoby zdecydowane i spełniające podstawowe wymagania.

CV prosimy kierować na adres mailowy: biuro(at)arpstal.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Rataje
ID: 691093133