2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Poznań
  6. Praca za granicą - Grunwald
Dodane 28 kwietnia 2024

Monter konstrukcji stalowych Benelux

Wynagrodzenie

20 008 - 22 420 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Kraj: HolandiaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy Monterów Konstrukcji Stalowych do Pracy w Belgii i Holandii.

Dołącz do naszego zespołu jako Monter Konstrukcji Stalowych i uczestnicz w ciekawych projektach budowlanych w Belgii i Holandii! Szukamy doświadczonych kandydatów gotowych do wyjazdu od zaraz.

Wymagania:

  • Doświadczenie w montażu konstrukcji stalowych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do pracy na terenie Belgii i Holandii

  • Wyjazd od zaraz

Obowiązki:

  • Montaż konstrukcji stalowych według planów i specyfikacji

  • Praca zgodnie z normami bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Współpraca z zespołem budowlanym i kierownictwem

  • Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z doświadczeniem i umiejętnościami

  • Stałe zatrudnienie

  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

  • Narzędzia i sprzęt potrzebne do wykonywania pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Jeśli posiadasz doświadczenie w montażu konstrukcji stalowych i jesteś gotowy do wyjazdu od zaraz, to czekamy na Twoje zgłoszenie!

CV i kontakt: Prosimy o przesłanie CV wraz z informacją o dostępności.

Lokalizacja: Belgia i Holandia

Czekamy na Ciebie!

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 911717724