2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubelskie
  5. Budowa / remonty - Wnętrzne
Dodane 23 kwietnia 2024

Monter konstrukcji stalowych hal i płyt warstwowych.

Wynagrodzenie

6 800 - 9 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wnętrzne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

GAJ-STAL SP. Z O.O. z siedziba w miejscowości Wnętrzne 21 , 21-421 Tuchowicz .

Zatrudni osoby na stanowisko - Monter konstrukcji stalowych hal i płyt warstwowych.

Zakres obowiązków:

  • montaż konstrukcji stalowych hal zgodnie z dokumentacją

  • montaż lekkiej obudowy na konstrukcji stalowej , płyta ,blacha, membrana

  • montaż stolarki otworowej

  • prace dekarskie

  • mile widziana umiejętność spawania metodą 111.

Wymagania:

  • praktyczne umiejętności monterskie, spawalnicze

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m

  • mile widziana znajomość rysunku technicznego

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • mile widziane prawo jazdy kat. B sumienność i odpowiedzialność w stosunku do powierzonych zadań

Dodatkowym atutem będą uprawnienia UDT na obsługę specjalistycznych maszyn i urządzeń np. podesty ruchome, ładowarki itp...

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę

  • terminowe wypłaty wynagrodzeń

  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia

  • pełne wyposażenie w środki ochrony osobistej

  • transport

  • zakwaterowanie

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i umożliwiające nabycie różnych uprawnień

Lokalizacja

Wnętrzne,

Lubelskie

Lubelskie, Wnętrzne
ID: 672817449