2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Radomsko
Karolina Kędzierska
Dodane 26 kwietnia 2024

Monter konstrukcji stalowych KONSTALEX

Lokalizacja

Radomsko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twoje przyszłe zadania:

  • Składanie konstrukcji stalowych na podstawie rysunku technicznego,

  • Obsługa prostych elektronarzędzi,

  • Wykonywanie spoin szczepnych,

  • Przestrzeganie zasad BHP

Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenia na stanowisku montera konstrukcji stalowych,

  • Samodzielnego składania konstrukcji stalowych na podstawie rysunku technicznego,

  • Doświadczenia w wykonywaniu spoin szczepnych,

  • Czytania rysunku technicznego,

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym/trzyzmianowym

  • Mile widziane uprawnienia na suwnice z poziomu 0 i uprawnienia hakowego -sygnalisty.

Co zyskasz:

  • Umowę o pracę (odprowadzane wszystkie składki),

  • Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy,

  • Prywatną opiekę medyczną w MEDICOVER,

  • Grupowe ubezpieczenie w PZU,

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,

  • Od 500 zł brutto, za polecenie kandydata do pracy.

*Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Lokalizacja

Radomsko,

Łódzkie

Łódzkie, Radomsko
ID: 894430702