2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubelskie
  5. Budowa / remonty - Biała Podlaska
Dodane 14 maja 2024

Monter konstrukcji stalowych, zabudowy, obróbek / Budowa hal /

Lokalizacja

Biała Podlaska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma Temper Budowa Sp. z o.o. z siedzibą w Białej Podlaskiej poszukuje monterów hal stalowych, prefabrykatów  i zabudowy w formie delegacji

Jesteśmy Firmą budowlaną z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Dla naszych Klientów i Partnerów oferujemy budowę hal produkcyjnych, magazynowych, marketów oraz innych projektów. W związku z dynamicznym rozwojem Firmy pragniemy zaoferować Państwu pracę i zapraszamy do naszego Zespołu!

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie przy montażu konstrukcji stalowych, płyt warstwowych, blach trapezowych, obróbki

  • Zaangażowanie, nastawienie na realizację celów oraz chęci do pracy

  • Prawo jazdy kat. B (nie jest koniecznym wymogiem)

  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność czytania rysunków technicznych lub umiejętność/uprawnienia kierowania zwyżkami, podnośnikami.

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Zakres obowiązków

  • Montaż konstrukcji stalowych, zabudowy z płyt warstwowych i trapezowych, obróbki

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Obsługa podestów

  • Dbanie o bezpieczeństwo własne oraz innych osób podczas pracy

  • Dokładność, precyzja w wykonywanej pracy i kontrola jakości

  • Posługiwanie się narzędziami montażowymi

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska i zakresu zadań

  • Podnoszenie kwalifikacji, umiejętności, uprawnień oraz możliwości awansu

  • Potrzebne narzędzia do wykonywania prac

  • Zapewniamy zakwaterowanie i dojazdy do pracy

Zapraszamy do kontaktu: 66*******55

Lokalizacja

Biała Podlaska,

Lubelskie

Lubelskie, Biała Podlaska
ID: 885234218