2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Łaziska
Dodane 15 kwietnia 2024

Monter linii produkcyjnych POLSKA EKIPA! Vorarlberg i Szwajcaria!

Wynagrodzenie

20 000 - 22 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łaziska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: AustriaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukiwany Monter lub 2 ekipy dwu osobowe do obiektow przemyslowych dla klientów w Vorarlbergu i Szwajcarii

Twoje zadania:

  • Budowa i konserwacja obiektów produkcyjnych

  • Rozwiązywanie problemów

  • Tworzenie planów montażu i ich monitorowanie

  • Uruchomienie nowych systemów

  • i wiele więcej.

    Wymagania - Twój profil:

  • Ukończone szkolenie zawodowe jako mechanik przemysłowy, monter maszyn lub porównywalne z doświadczeniem zawodowym

  • Umiejętności manualne

  • Rzetelność, sumienność i umiejętność pracy zespołowej

  • Dokładność, samodzielność i odpowiedzialność

  • Umiejętności organizacyjne

  • dobra znajomość języka niemieckiego będzie atutem

  • Prawo jazdy B, własny samochód będzie dodatkowym atutem

  • Oferujemy Ci Ciekawy i różnorodny obszar odpowiedzialności

  • Stanowisko stałe (bez limitu czasowego)!

  • Wynagrodzenie od 3000 euro netto

  • Świadczenia ubezpieczeniowe wliczone w cenę (zdrowotne, wypadkowe, na wypadek bezrobocia i Ubezpieczenie emerytalne).

  • Pomożemy Ci w znalezieniu zakwaterowania, jeśli chcesz, zajmiemy się tym

Lokalizacja

Łaziska,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Łaziska
ID: 897763387