2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Szczecin
  7. Obsługa produkcji - Słoneczne
Dodane 24 kwietnia 2024

Monter maszyn i urządzeń przemysłowych

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Słoneczne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

NECC Sp. z o.o. jest bezpośrednim producentem specjalistycznych przenośników procesowych. Projektujemy i produkujemy również urządzenia współpracujące z liniami transportowymi, przeznaczone do zadań zdefiniowanych przez klienta. Projektujemy, wytwarzamy i dostarczamy gotowe wyroby tam, gdzie niezbędna jest specjalistyczna wiedza i doświadczenie. Oferujemy wysokiej jakości urządzenia standardowe, oraz maszyny na specjalne zamówienie.

Aktualnie firma poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

- wykonywanie prac związanych z przygotowaniem do montażu,

- prace montażowe nowych maszyn na podstawie rysunku technicznego,

- prace ślusarskie / mechaniczne związane z w/w montażem,

- sporadyczny udział w instalacjach urządzeń na terenie zakładów klienta.

Najważniejsze oczekiwania:

- doświadczenie zawodowe w zakresie produkcji, montażu maszyn,

- umiejętność czytania rysunku technicznego,

- obsługa narzędzi ręcznych i elektronarzędzi,

- dokładność i rzetelność prowadzonych prac,

- chęć do pracy w zgranym zespole,

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych/podestów ruchomych UDT będą dodatkowym atutem.

Mile widziane:

- samodzielność i dokładność,

- umiejętność pracy w zespole,

- obowiązkowość.

Oferujemy:

- pracę na podstawie umowy o pracę,

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

- życzliwą atmosferę w stabilnej firmie produkcyjnej,

- udział w projektach dla znanych i renomowanych firm.

Zainteresowane osoby, prosimy o nadesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

Zapraszamy - Zespół NECC

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Słoneczne
ID: 756770455