2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Słupsk
Dodane 22 kwietnia 2024

Monter maszyn / instalator maszyn

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Viscon to dynamiczna firma działająca w ponad 77 krajach. Viscon to 300-tu osobowa firma rodzinna pochodząca z Holandii wraz z 100-tu osobowym oddziałem w Polsce. Na co dzień rozwijamy rynek produkcji, pakowania i dystrybucji żywności. Lubimy robić to tak efektywnie i innowacyjnie, jak to tylko możliwe! Jesteśmy firmą zajmującą się rozwojem linii produkcyjnych i automatyzacją procesów produkcyjnych dla sektorów ogrodnictwa, drobiu, producentów żywności oraz logistyki. Z powodzeniem realizujemy projekty automatyki od ponad 50 lat, współpracując z producentami i detalistami na całym świecie.

W związku z rozwojem przedsiębiorstwa i budową kolejnego zakładu produkcyjnego poszukujemy nowych talentów na stanowiska inżynieryjne i techniczne.

www.viscongroup.pl

Monter maszyn/ instalator maszyn.

miejsce pracy: Słupsk (pomorskie)

Twój zakres obowiązków

  • Montaż urządzeń oraz linii produkcyjnych, prowadzenie działań serwisowych lub instalacyjnych

  • Montaż maszyn na podstawie dokumentacji technicznej

  • Praca w zakładzie w Słupsku. Możliwe wyjazdy służbowe do Holandii oraz klientów w Europie i na świecie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe - ślusarz, monter lub spawacz, lub inne z zakresu obróbki metali

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie produkcji, montażu maszyn

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Mile widziane doświadczenie przy realizacji serwisów lub instalacji na terenie Polski lub Europy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Ubezpieczenie grupowe opłacane przez pracodawcę

  • Możliwość uzyskania uprawnień

  • Możliwość tworzenia wyjątkowych produktów

  • Prywatna opieka medyczna opłacana przez pracodawcę

  • Parking dla pracowników

  • Program rekomendacji pracowników

  • Premia frekwencyjna

  • finansowanie szkoleń i kursów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez "APLIKUJ" lub na adres mailowy: rekrutacja(at)viscon.eu z dopiskiem "M"

KLAUZULA KANDYDATA: Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Viscon Group Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Słupsku 76-200, przy ul. Inwestycyjnej 12, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Wszystkie CV bez powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji prowadzonej przez Viscon Group Poland sp. z o.o., ul. Inwestycyjna 12, 76-200 Słupsk i będą usuwane z bazy administratora. Informujemy, że Administratorem danych jest Viscon Group Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Słupsku 76-200, przy ul. Inwestycyjnej 12, rodo(at)viscon.eu. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH: Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Viscon Group Poland sp. z o.o. z siedzibą w Słupsku 76-200, przy ul. Inwestycyjnej 12 (Administrator danych), Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem uczestnictwa w prowadzonym procesie rekrutacji, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy). Dane będą przechowywane do momentu zakończenia prowadzonego procesu rekrutacyjnego. Każdej osobie przysługuje prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 341084056