2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Dolnośląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Źródła
Dodane 29 kwietnia 2024

Monter maszyn / Mechanik / Źródła

Wynagrodzenie

5 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Źródła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Pro-Inżynier Sp. z o.o. jest firmą produkcyjno-usługową specjalizującą się w automatyzacji procesów produkcyjnych. Współpracujemy z największymi zakładami produkcyjnymi na terenie Polski z branży motoryzacyjnej, spożywczej, produkcji AGD oraz budowlanej.

W ramach rozwoju struktury firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Monter Maszyn / Mechanik

Zakres obowiązków:

• prace montażowe nowych maszyn, zgodnie z dokumentacją techniczną i wytycznymi konstruktorów,

• prace ślusarskie / mechaniczne związane z w/w montażem,

• serwisowanie maszyn (identyfikacja i wymiana wadliwych podzespołów, regulacja, konserwacja),

• prace związane z montażem i relokacją maszyn (demontaż, markowanie, zabezpieczenie do transportu, montaż),

• inne - charakterystyczne dla stanowiska.

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

• atrakcyjne wynagrodzenie,

• system premiowy,

• ciekawą pracę przy montażu i serwisie maszyn,

• rozwój oraz szkolenia,

• pracę na 1 zmianę.

Wymagania:

• doświadczenie na podobnym stanowisku mechanika, montera maszyn,

• znajomość podstawowych zagadnień związanych z funkcjonowaniem maszyn i urządzeń,

• zdolności manualne,

• obsługa narzędzi ręcznych i elektronarzędzi,

• umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

• gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych na instalację urządzeń,

• prawo jazdy kat. B,

Mile widziane:

• chęci do pracy i dyspozycyjność!

Miejsce pracy: ŹRÓDŁA 55-330, GM. MIĘKINIA, ul. Familijna 22

CV prosimy wysyłać poprzez formularz portalu OLX.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).”

INFORMACJA NA TEMAT ADMINISTRATORA DANYCH

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Pro-Inżynier Sp. z o. o. z siedzibą ul. Familijna 22, 55-330 Źródła, zwana dalej Spółką;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a)

Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do podmiotów trzecich.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne;

Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

Lokalizacja

Źródła,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Źródła
ID: 561309324