2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Hryniewicze
Dodane 18 kwietnia 2024

Monter maszyn + praca na tokarce i frezarce konwencjonalnej

Lokalizacja

Hryniewicze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Producent maszyn przemysłowych GRAFS, zatrudni pracownika na stanowisko Monter Maszyn z umiejętnością obsługi tokarki i frezarki konwencjonalnej.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • montaż części i zespołów urządzeń zgodnie z rysunkiem i listą części

  • diagnoza urządzeń w celu identyfikacji potencjalnych uszkodzeń

  • wymiana części lub podzespołów

  • obsługa obrabiarek zgodnie z ich przeznaczeniem;

  • wykonywanie operacji tokarskich i frezarskich zgodnie z dokumentacją konstrukcyjną; (mile widziane)

  • wstępne przygotowanie materiału do obróbki,

  • wykonywanie niezbędnych pomiarów obrabianego detalu w celu zapewnienia odpowiedniej jakości i dokładności wyrobu;

  • współpraca z zespołem

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (mile widziane jest doświadczenie na stanowisku tokarz/frezer);

  • umiejętność czytania rysunku technicznego;

  • znajomość obróbki metali i narzędzi pomiarowych;

  • doświadczenie zawodowe przy montażu elementów maszyn

  • dokładność i precyzyjność;

  • zaangażowanie oraz sumienność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • atrakcyjny system wynagrodzenia zależny od posiadanych kwalifikacji

  • możliwość uczestnictwa w rozwoju firmy

  • podniesienie kwalifikacji i doświadczenia

  • swobodną atmosferę

Okres próbny 1 miesiąc.

Jesteśmy rodzinną firmą z perspektywami dużego rozwoju, dlatego szukamy osób poważnie podchodzących do swoich obowiązków, samodzielnych i chętnych do pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres email biuro(at)grafs.pl

Lokalizacja

Hryniewicze,

Podlaskie

Podlaskie, Hryniewicze
ID: 912656608