2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Ostrów Wielkopolski
ILC Automation Sp. z o o
Dodane Dzisiaj o 11:21

Monter Mechanik urządzeń

Wynagrodzenie

6 600 - 6 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

To oferujemy

  • montaż maszyn i narzędzi odbywa się w 80-90% czasu pracy w siedzibie firmy

  • delegacje - uruchomienia na obiekcie do 20% czasu pracy

  • stabilne zatrudnienie o umowę o pracę / pełny etat

  • wynagrodzenie zakres 4800 - 5000 netto (na rękę)

  • dofinansowanie kursu j. angielskiego

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • praca w miłej i przyjaznej atmosferze

  • warunki pracy na wysokim poziomie

  • benefity: karta Multisport, paczki świąteczne, premie roczne

Twój zakres obowiązków

  • montaż maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych w oparciu o dokumentację techniczną,

  • obsługa podstawowych narzędzi i maszyn ślusarskich, elektronarzędzi, dbanie o ich stan techniczny,

  • uruchamianie maszyn i urządzeń przemysłowych u klienta,

  • serwisowanie maszyn i urządzeń,

  • dbałość o ustalony porządek w warsztacie.

Nasze wymagania

  • rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania i sprzęt,

  • wykształcenie min. średnie (mechaniczne),

  • umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,

  • doświadczenie na podobnych stanowisku,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • zdolności manualne,

  • prawo jazdy kat. B.

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 912923291