2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Podkarpackie
  5. Pozostałe oferty pracy - Tarnobrzeg
Dodane 22 kwietnia 2024

Monter Nagrobków i Asysta przy Pogrzebach

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnobrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Centrum Pogrzebowe Jan Ząbek, zlokalizowane w Tarnobrzegu przy ul. Szpitalna 8, to firma z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w profesjonalnej organizacji pogrzebów, usługach kamieniarskich oraz florystycznych. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko Monter Nagrobków i Asysta przy Pogrzebach.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Przyjazną atmosferę w zespole profesjonalistów.

Zakres obowiązków:

  • Montaż nagrobków i elementów kamieniarskich.

  • Udział w organizacji i asystowanie przy ceremoniach pogrzebowych.

  • Dbanie o estetykę i porządek na miejscu pracy.

  • Wsparcie w pracach związanych z zakładem kamieniarskim i kwiaciarnią pogrzebową.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy fizycznej oraz zdolności manualne.

  • Empatia i umiejętność pracy w zespole.

  • Szacunek dla tradycji i kultury związanej z ceremoniami pogrzebowymi.

  • Prawo jazdy kat. B (OBOWIĄZKOWO)

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV !

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Centrum Pogrzebowe Jan Ząbek to miejsce, gdzie profesjonalizm łączy się z empatią i szacunkiem do tradycji. Dołącz do nas i pomóż nam tworzyć godne pożegnania.

Lokalizacja

Tarnobrzeg,

Podkarpackie

Podkarpackie, Tarnobrzeg
ID: 898554620