2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Zelewo
Dodane 17 kwietnia 2024

Monter odnawialnych źródeł energii ZELEWO

Wynagrodzenie

4 700 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zelewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Dzień dobry,

prężnie rozwijająca się firma monterska www.greenhousesystems.pl  poszukuje kandydatów do pracy w charakterze montera odnawialnych źródeł energii

montaże głównie na terenie województwa pomorskiego.

Wymagania

  • brak lęku wysokości;

  • zdolności manualne, chęć do pracy na dachach

  • prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie przy montażu instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, klimatyzacji i hydrauliki (mile widziane);

  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień SEP/UDT, ale nie jest to wymagane;

  • umiejętności obsługi elektronarzędzi

Zakres obowiązków:

  • montaż instalacji fotowoltaicznych na dachach/gruncie

  • montaż pomp ciepła

  • montaż klimatyzacji

  • montaż rekuperacji

  • prace elektroinstalacyjne

  • przestrzeganie i stosowanie obowiązujących zasad wiedzy technicznej zasad BHP

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub B2B

  • profesjonalne narzędzia do pracy;

  • odzież firmowa

  • służbowy samochód (bus)

  •  atrakcyjne wynagrodzenie

  • darmowe zakwaterowanie w przypadku delegacji;

  • możliwość zdobycia uprawnień w zakresie odnawialnych źródeł energii

  • uczestnictwo w szkoleniach i targach branżowych

  • dodatkowe ubezpieczenie na życie (po okresie próbnym)

Praca głównie na terenie województwa pomorskiego.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z prężnie rozwijającym się sektorem, to właśnie praca dla Ciebie.

zapraszam do odwiedzin naszej strony na fb: www.facebook.com/Green-House-Systems-333569*****5459/

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV za pomocą maila.

SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI OSOBAMI

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

 Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie mojego wizerunku dla celów toczącego się postępowania rekrutacyjnego, a także przyszłych postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez Green House Systems, z siedzibą w Zelewie, ul. Długa 43

Lokalizacja

Zelewo,

Pomorskie

Pomorskie, Zelewo
ID: 516017832