2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Kraków
  6. Budowa / remonty - Bieńczyce
Dodane 08 maja 2024

Monter Ogrodzeń i konstrukcji stalowych

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bieńczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma zajmująca się produkcją stalowych elementów takich jak balkony, balustrady, bramy poszukuje pracowników na stanowisko:

Monter konstrukcji stalowych, monter ogrodzeń

Zakres obowiązków

·       Obsługa maszyn i urządzeń budowlanych,

·       Nadzór nad powierzonym zakresem,

·       Wykonywanie prac montażowych,

·       Praca na wysokości.

Wymagania

·       doświadczenie na podobnym stanowisku,

·       samodzielność i precyzja w pracy,

·       praca w grupie,

·       umiejętność obsługi urządzeń ślusarskich

·       wysokie poczucie odpowiedzialności i zaangażowanie,

·       umiejętność pracy w zespole,

·       prawo jazdy kat. B

Nasza oferta

·       zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·       do wynagrodzenia podstawowego premie uznaniowe

·       stabilne warunki zatrudnienia

·       atrakcyjne wynagrodzenie,

·       niezbędne narzędzia pracy.

Wysyłając dokumenty uprzejmie prosimy o załączenie klauzul o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i nawiązania współpracy oraz RODO.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieńczyce
ID: 579672878