2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Kraków
  6. Budowa / remonty - Podgórze
Kamil Czarnecki
Dodane 30 kwietnia 2024

Monter ogrodzeń tymczasowych - praca w delegacjach krajowych

Wynagrodzenie

6 000 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe, W siedzibie firmy

Jesteśmy doświadczoną i rzetelną firmą, która specjalizuje się w produktach ogrodzeniowych do tymczasowego zabezpieczania placów budów oraz przestrzeni przemysłowych, drogowych czy imprezowych. Do naszej pracy podchodzimy z pasją i zaangażowaniem. Stawiamy na profesjonalizm obsługi oraz kompleksowość oferty, jednocześnie zachowując wysoką jakość usług. Obsługujemy zarówno duże inwestycje, jak i małe lokalne projekty. Za naszą misję uznajemy wyznaczanie standardów w zakresie tworzenia bezpiecznego środowiska pracy z wykorzystaniem systemowych ogrodzeń tymczasowych.

Obok sprzedaży, świadczymy także usługi wynajmu ogrodzeń tymczasowych, montażu, dostawy oraz brandingu naszych produktów. Doradzamy, opracowujemy plany zabezpieczeń inwestycji budowlanych i dobieramy do nich optymalne rozwiązania produktowe.

Twój zakres obowiązków

  • Montaż ogrodzeń tymczasowych

  • Przygotowywanie terenu pod montaż ogrodzeń

  • Praca z narzędziami i maszynami potrzebnymi do montażu

  • Dbanie o estetykę i solidność wykonanych prac

  • Przestrzeganie zasad BHP i przepisów dotyczących bezpieczeństwa pracy

  • Rozwiązywanie problemów technicznych podczas montażu

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w wykonywaniu prac montażowych ogrodzeń

  • Umiejętności obsługi podstawowych narzędzi

  • Zdolności manualne i precyzję w pracy

  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone prace

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy w terenie i elastyczne podejście do zmiany lokalizacji pracy

  • Praca w delegacjach krajowych, od 2 do 5 dni

  • W przypadku braku delegacji praca stacjonarnie 8-16 w Krakowie

To oferujemy

  • Kurs spawacza

  • Uprawnienia do obsługi ładowarki teleskopowej

  • Stabilność zatrudnienia

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Rekrutacja tylko po przesłaniu pełnego CV

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 912137176