2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Rąbień
Dodane Dzisiaj o 08:58

Monter Okien - Bezpośrednie zatrudnienie przez WnD

Lokalizacja

Rąbień

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

WnD należy do Grupy Oknoplast, która plasuje się w ścisłej czołówce producentów okien i drzwi z PCV w Europie. Produkuje okna i drzwi, zaprojektowane z myślą o klientach poszukujących trwałych produktów wysokiej jakości, które zapewnią wygodne użytkowanie na lata. Zakład produkcyjny znajduje się w Rąbieniu, obok Łodzi. Szukasz wyzwań, jesteś otwarty i pomysłowy? Czekamy na Ciebie. Dołącz do naszego zespołu!

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter Okien

Opis stanowiska: Jako Monter Okien będziesz pełnić kluczową rolę w naszym dynamicznym procesie produkcyjnym. dbanie o płynność produkcji oraz zapewnienie najwyższej jakości wyrobów. Będziesz pracować w zespole profesjonalistów, którzy wspierają się nawzajem, tworząc pozytywną atmosferę pracy.

Miejsce pracy: Rąbień koło Łodzi/ około 15-20 minut z centrum Łodzi

…CHĘTNIE ZAOFERUJEMY CI:

  • Umowę o pracę na pełny etat w dużej rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę w systemie zmianowym

  • Pewne rynkowe wynagrodzenie zawsze wypłacane w terminie

  • Jasny system premiowania oparty o twarde wskaźniki produkcyjne

  • Stały dodatek frekwencyjny

  • Darmową, prywatną opiekę medyczną oraz atrakcyjne ubezpieczenie na życie

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w zespole stanowiącym mieszankę doświadczenia

  • Szansę zdobycia nowych umiejętności i tym samym realną możliwość awansu w strukturach firmy

  • Karta na stołówkę firmową

  • Pakiet wdrożeniowy dla nowych pracowników trwający 3- miesiące

  • Zapewniony transport z Łodzi, Aleksandrowa Łódzkiego, Poddębic

  • Rozwój zawodowy: Z nami możesz zdobywać nowe umiejętności, uczestniczyć w szkoleniach i awansować wewnętrznie.

  • Przyjazne środowisko pracy: miejsce, gdzie liczy się współpraca, szacunek i wzajemne wsparcie kolegów z zespołu.

Wymagania:

  • Chęć do nauki: Poszukujemy osób, które są otwarte na zdobywanie nowych umiejętności i rozwijanie się zawodowo.

  • Doświadczenie w produkcji: Jeśli masz doświadczenie na podobnym stanowisku, to z pewnością będzie to atut, ale nie jest to warunek konieczny

  • Posiadasz wysoką motywację do pracy i nastawienie na osiągnięcie wyznaczonych celów/ wskaźników produkcyjnych

Do Twoich zadań należeć będzie :

  • przygotowanie i montaż elementów składowych okna

  • wykonywanie czynności zapewniających wymaganą jakość produktów zgodnie z technologią

  • prawidłowa eksploatacja urządzeń i narzędzi produkcyjnych

  • optymalne wykorzystanie materiałów produkcyjnych

Lokalizacja

Rąbień,

Łódzkie

Łódzkie, Rąbień
ID: 856114098