2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Opolskie
  5. Budowa / remonty - Kędzierzyn-Koźle
  6. Budowa / remonty - Blachownia Śląska
Dodane 09 kwietnia 2024

Monter okien i drzwi Pomocnik z doświadczeniem Niemcy

Lokalizacja

Kędzierzyn-Koźle, Blachownia Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Praca przy montażu okien i drzwi

Wynagrodzenie

Monter 17,50€/h netto

Pomocnik 11,50€/h netto

Miejscowość: okolice Frankfurt nad Menem

Liczba godzin: Min -40 godzin tygodniowo

-Od poniedziałku do piątku po 9h i co 2 tygodnie jeden piątek wolny

Wymagania:

-Wcześniejsze doświadczenie przy montażu okien i drzwi

-Zaangażowanie

-Sprawność fizyczna

-Auto na dojazd z kwatery do pracy

Zakres obowiązków:

-Montaż okien

-Osadzanie drzwi

-Montaż żaluzji zewnętrznych

Zainteresowane osoby proszę wysłać swoje CV.

Kontakt telefoniczny możliwy pon-pt. w godz. 8:00-17:00.

Zapewniamy:

- Legalną pracę na terenie Niemiec

- Pracę na podstawie umowy o pracę

- Zwrot 50% kosztów dojazdu z PL do DE

- Zwrot 100% za dojazd do biura we Wrocławiu w celu podpisania umowy (jest możliwość również zdalnie)

- Możliwość ubezpieczenia również członków rodziny

- Zwroty podatków z Niemiec

- Możliwość wypłaty ZALICZEK - już po pierwszym przepracowanym tygodniu

- Praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością wyrobienia nadgodzin. Możliwość wysokiej liczby godzin

- Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki

- ZAKWATEROWANIE: zorganizowane przez naszą agencję - w pełni umeblowane, ze sprzętami AGD, z dostępem do kuchni oraz Internetu. Koszt zakwaterowania 200 EUR/mc (lub proporcjonalnie do przemieszkanych dni)

- Świadczenia socjalne - m.in. zasiłek rodzinny Kindergeld

- Oferta dotyczy pracy tymczasowej na warunkach niemieckich

- Stałą pomoc i opiekę Agencji Pracy w trakcie zatrudnienia: organizację wyjazdu, załatwianie wszystkich formalności, jak i stałą pomoc językową koordynatora w czasie pracy oraz zespołu naszej agencji

Zapewnij sobie stabilną pracę w Niemczech już teraz! Skontaktuj się Nami.

Wyślij swoje CV !!

Kontakt telefoniczny pon-pt 8-17

Opolskie

Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, Blachownia Śląska
ID: 910564950