2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Siedlce
Dodane 25 kwietnia 2024

monter-operator maszyn

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma z udziałem zagranicznym specjalizująca się w produkcji detali z tworzyw sztucznych

zatrudni osoby do pracy na stanowisku monter - operator maszyn

Wymagania:

• sprawność manualna, dokładność, spostrzegawczość

• wykształcenie minimum zawodowe,

• dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym,

Obowiązki:

• obsługa maszyn , urządzeń oraz przyrządów montażowych,

• składanie detali z tworzyw sztucznych,

• kontrola produktów pod względem jakościowym,

• znakowanie kartonów i pojemników odpowiednimi przywieszkami,

• wykonywanie nadruku na detalach,

• prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi zadaniami.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

• przyjazną atmosferę w pracy

• dodatkowe Ubezpieczenie na Życie,

• dofinansowanie do wypoczynku urlopowego.

Oferty CV prosimy składać poprzez portal OLX.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Carfi Polska Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych na potrzeby procesu rekrutacji”

Informujemy, że

1.        Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest CARFI POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Siedlcach, ul. Berdyczowska 9,

2.        Dane osobowe Pana/i/ będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenie j/w o ochronie danych oraz Kodeksu Pracy – Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 108) w celu rekrutacji do pracy w CARFI POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Siedlcach.

3.        Dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacji.

4.        Posiada Pan/i prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody.

5.         Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych.

6.        Podanie danych jest obowiązkowe w zakresie wskazanym w art. 22¹ § 1 Kodeksu pracy. Wszelkie dodatkowe informacje kandydat podaje dobrowolnie.

7.        Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób niezautomatyzowany, bez stosowania profilowania.

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 912188875