2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Wrocław
  6. Montaż i serwis - Śródmieście
Rekrutacja RTC
Dodane 30 kwietnia 2024

Monter/Operator platformy nożycowej (Wymagane UDT)

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy profesjonalną firmą montażową, zajmującą się montażem regałów magazynowych. Naszą działalność prowadzimy na rynku Polskim oraz rynkach całej Unii Europejskiej. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem oraz profesjonalnym sprzętem monterskim.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku Monter/Operator platformy nożycowej/podnośnika nożycowego. Praca w krajach UE.

 Praca od zaraz - pierwsze zlecenie w okolicach Wrocławia!

Opis stanowiska:

- praca w krajach UE;

- operowanie platformą nożycową/podnośnikiem nożycowym na terenie hali;

- montaż konstrukcji stalowych, regałów magazynowych;

Wymagania:

- uprawnienia do obsługi platformy nożycowej/podnośnika nożycowego - UDT (warunek konieczny);

- doświadczenie na podobnym stanowisku;

- wysoka motywacja do pracy;

- dyspozycyjność;

- sumienność;

- dokładność;

- odpowiedzialność za powierzone zadania;

Oferujemy:

- umowę o pracę na okresie próbnym lub umowa B2B;

- wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i umiejętności (13-15€ na B2B);

- zakwaterowanie;

- ekwiwalent pieniężny;

- dojazdy na budowę firmową flotą samochodową - wyjazdy z siedziby firmy: ul. Balonna 1a w Dęblinie (08-530);

- elektronarzędzia;

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 910609952