2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Leszno
Sandra
Dodane 24 kwietnia 2024

Monter parku trampolin (delegacje)

Wynagrodzenie

6 900 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Leszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Obecnie dla naszego Klienta, producenta trampolin poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter Parku Trampolin

Miejsce pracy: Leszno, po zakończeniu montażu kolejne miasta (praca w delegacjach)

Zakres obowiązków:

  • Montaż konstrukcji stalowo-drewnianych zgodnie z projektem

  • Praca z narzędziami (m.in. cięcie, wiercenie elementów stalowych)

  • Załadunek/rozładunek i przygotowanie do transportu

Wymagania pracodawcy:

  • Dyspozycyjność do pracy w delegacjach na terenie całej Polski (możliwość zjazdów raz na ok. 2 tygodnie)

  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi

  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego

  • Doświadczenie w pracy fizycznej min. 6 miesięcy

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie bezpośrednie

  • Stałą pracę (początkowo umowa zlecenie podczas okresu próbnego, z perspektywą nawiązania stałej współpracy na UoP)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 5500-7000zł miesięcznie na rękę

  • Opłacone zakwaterowanie oraz transport podczas delegacji

  • Możliwość zjazdu raz na ok. 2 tygodnie

  • Pełne wdrożenie do pracy

  • Realizacje unikalnych i ciekawych projektów, z których będą korzystać mali i duzi :)

Zainteresowała Cię powyższa oferta? Nie czekaj wyślij swoje CV!

Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów: 66*******37

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 912419519