2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubuskie
  5. Praca za granicą - Zielona Góra
Dodane 26 kwietnia 2024

Monter płyt kg / sufitów podwieszanych - Niemcy - praca od zaraz

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymagane

Niemiecka firma działająca z sukcesem od 1982 roku na terenie całego kraju w zakresie budownictwa specjalizująca się w izolacji garaży podziemnych i parkingów wielopoziomowych (ochrona przeciwpożarowa, cieplna, akustyczna), instalująca około 100 000 m² izolacji rocznie zatrudni pracowników na stanowisku:

Monter suchej zabudowy / sufitów podwieszanych

Miejsce pracy:  w promieniu ok. 300 – 400 km od Lüdinghausen (Nadrenia Północa – Westfalia) + dodatkowo Berlin (Brandenburgia)

Zadania:

  • Montaż izolacji termicznej w nowych parkingach podziemnych i wielopoziomowych

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B,

·         Gotowość do montażu na terenie Niemiec, około 300 km - 400 km od Lüdinghausen i dodatkowo Berlin

·         Umiejętności rzemieślnicze/techniczne,

·         Mile widziane doświadczenie w pracy przy suchej zabudowie,

·         Podstawowa znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację,

·         Mile widziani specjaliści od izolacji, np. izolacji fasad, stolarze.

Gwarantujemy:

·         Niemiecką umowę o pracę – docelowo na stałe (początkowo praca ograniczona do 1 roku, następnie stała, 6-miesięczny okres próbny),

·         Średnio 160 godzin pracy w miesiącu,

·         Pracę od poniedziałku do piątku,

·         Możliwość pracy w soboty – godziny pracy zmienne w zależności od placu budowy,

·         Stawkę godzinową: 18,00 € brutto/h,

·         Nadgodziny płatne dodatkowo: 6€/h,

·         Dodatek żywnościowy 9€ - 28€ /dzień – w zależności od odległości placów budowy,

·         Wsparcie przy szukaniu zakwaterowania,

·         Premię świąteczną – dodatkowo ok. 2000 € brutto na koniec roku.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 888 917 785. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „Monter suchej zabudowy” – na pewno oddzwonię!

KRAZ 13 471

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 914214447