2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Lasowice Wielkie
Dodane 21 kwietnia 2024

Monter pojazdów i urządzeń transportowych Praszka, Lasowice W, Kowale

Lokalizacja

Lasowice Wielkie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków

  • Montaż konstrukcji stalowych i aluminiowych,

  • Prace ślusarskie -obróbka detali pod produkowane urządzenia – wiercenie, gwintowanie, szlifowanie, docięcie pod wymagany wymiar

  • Prace montażowe- montaż podzespołów takich jak: montaż układów jezdniowych, montaż układów hamulcowych, montaż części dodatkowych , montaż błotników, montaż zespołów oświetlenia, montaż podłóg drewnianych, montaż plandek, dachów pojazdów itp.

  • Praca na podstawie dokumentacji technicznej/ wykonawczej.

Nasze wymagania

  • Znajomość obsługi narzędzi, urządzeń i maszyn warsztatowych,

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • Zdolności techniczne oraz manualne, dbałość o estetykę własnego wyrobu,

  • Pracowitość, zaangażowanie, dyspozycyjność, chęć uczenia się,

  • Umiejętności organizacyjne, komunikacyjne oraz pracy zespołowej,

  • Mile widziane:  doświadczenie techniczne takie jak : mechanik, mechanik samochodowy, stolarz, mechanik maszyn rolniczych, konstruktor; umiejętność wyposażenia wnętrz, wykonania elektryki , hydrauliki instalacji wodnej i odpływu sanitarnego,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • Stabilną pracę w prężnie działającej międzynarodowej firmie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycie doświadczenia i wielu innych umiejętności,

  • Szkolenie wdrożeniowe.

Benefity

  • Stabilną choć pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia kandydata z możliwością renegocjacji po okresie próbnym,

  • Dodatkowa przerwa w pracy,

  • System kwartalnych premii motywacyjnych,

  • Podstawowy pakiet opieki medycznej dla pracownika z możliwością rozszerzenia o dodatkowe świadczenia oraz o członków rodziny,

  • Dofinansowanie do karty sportowej oraz posiłków,

  • Możliwość przystąpienia do atrakcyjnej oferty ubezpieczenia grupowego,

  • Możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach opłacanych przez firmę oraz uzyskania dofinansowania do własnych propozycji dokształcania.

Lokalizacja

Lasowice Wielkie,

Opolskie

Opolskie, Lasowice Wielkie
ID: 827092333