2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Kujawsko-pomorskie
  5. Montaż i serwis - Bydgoszcz
Dodane Dzisiaj o 15:13

Monter pojazdów szynowych

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Jakie będą Twoje zadania?

  • Montaż elementów wyposażenia wnętrza pojazdów.

Czego oczekujemy?

  • Umiejętność czytania dokumentacji konstrukcyjnej

  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami i narzędziami ręcznymi.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, na podstawie umowy o pracę.

  • Atrakcyjny system motywacyjny, składający się z premii i świadczeń dodatkowych, w tym karta sportowa, karta kulturalna, dofinansowanie do wypoczynku, program poleceń pracowniczych, program inicjatyw KAIZEN).

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego z dostępem do nowoczesnych technologii w jednej z największych firm w regionie.

  • Wysokie standardy BHP.

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 901306975