2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Wrocław
  6. Montaż i serwis - Fabryczna
Dodane 24 kwietnia 2024

Monter/pomocnik monter klimatyzacji i wentylacji

Wynagrodzenie

4 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków

  • montaż instalacji freonowych, elektrycznych, komunikacyjnych oraz skroplin,

  • serwis urządzeń klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych,

  • kontrola zasobu materiałów na busie, w magazynie, odbiór towarów z hurtowni,

  • montaż instalacji wentylacyjnych oraz uruchomienia agregatów oraz central wentylacyjnych,

Nasze wymagania

  • zaangażowanie

  • niewiedza nie stanowi problemu, ale nie akceptujemy braku chęci do nauki i wykonywania swoich obowiązków sumiennie.

  • prawo jazdy kat. B.,

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi,

  • płynna mowa w języku polskim,

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku montera/serwisanta, ewentualnie elektryka/hydraulika

  • Dodatkowym atutem będą umiejętności w zakresie montażu instalacji wod-kan

  • Umiejętność czytania ze zrozumieniem

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności doświadczenia oraz chęci pracownika, wzrastające wraz z jego rozwojem.

  • Umowa: w zależności od preferencji pracownika - umowa o pracę, zlecenie lub b2b - z wpływem na ostateczną wypłatę.

  • Ile godzin: standardowo 8h, zdarzają się nadgodziny i soboty, wszystkie godziny pozawymiarowe płatne

  • Rozwój: wraz ze stażem pracy proponujemy możliwość wyrobienia certyfikatu F-Gaz, SEP itp.

O nas

Firma KLIM-INSTAL Sp. z o.o.

Zatrudnię montera/srwisanta instalacji klimatyzacyjnych/wentylacyjnych ze znaczącą przewagą prac związanych z montażem/serwisem klimatyzacji.

Firma istnieje na rynku od ponad 5ciu lat.

Gdzie: Wrocław i okolice, sporadycznie delegacje, nie zdarzały się dłuższe niż 3-4 dni, biuro i magazyn znajdują się przy ul. Stargardzkiej we Wrocławiu.

Mały zespół, a więc klimat kameralny, zdarzają się wyjścia integracyjne. Możliwość dogadania się co do dnia wolnego i urlopu bez problemu, tak samo wcześniejsze wyjście jeśli zaistnieje nagła potrzeba. Stabilne zatrudnienie oraz płatności na czas, profesjonalne narzędzia do pracy, ciekawe instalacyjnie tematy. Szukamy kogoś kto traktuje pracę poważnie i chce się rozwijać w tej branży a w zamian dajemy pewność zatrudnienia oraz odpowiednią gratyfikację.

CV proszę przesyłać na adres biuro at klim-instal.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do dołączenia do naszego zespołu.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 877830505