2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Poznań
  6. Montaż i serwis - Grunwald
Dodane 10 maja 2024

Monter/pomocnik montera instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukiwani pracownicy na stanowisko montera instalacji wentylacji oraz pomocnika.

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie montażu oraz demontażu instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

  • Kontrolowanie, obsługa oraz konserwacja instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

  • Montaż tras kablowych w obiektach usługowych oraz na liniach produkcyjnych

  • Podłączanie urządzeń elektrycznych

Nasze wymagania

Monter - znajomość rysunku technicznego, znajomość aparatów elektrycznych i urządzeń automatyki (zabezpieczenia, styczniki, falowniki itp.), samodzielne podejmowanie pracy na stanowisku.

Pomocnik: podstawowa znajomość branży, obsługa narzędzi manualnych oraz elektronarzędzi.

  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, sumienność, dokładność, samodzielność

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B (nie jest warunkiem koniecznym}

  • Gotowość do delegacji będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Zatrudnienie OD ZARAZ w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia

  • Stabilne zatrudnienie

  • Czas pracy - 5 dni w tygodniu po 8 godzin, ewentualnie dalszy czas - jako płatne nadgodziny

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Możliwości rozwoju, dokształcania, szkoleń

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 882853410