2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Wrocław
  6. Budowa / remonty - Fabryczna
Dodane 07 maja 2024

Monter/ pomocnik montera wentylacji i klimatyzacji

Wynagrodzenie

4 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Ventaco z siedzibą we Wrocławiu poszukuję pracownika na stanowisko: pomocnik montera wentylacji/klimatyzacji.

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Zaangażowanie oraz punktualność

  • Prawo jazdy kat.B

  • Kultura osobista

  • Podstawowa znajomość obsługi elektronarzędzi

Oferujemy:

  • Umowę o pracę/zlecenie/samozatrudnienie

  • Rozwój oraz szkolenia

  • Pracę w miłym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia

Zakres obowiązków:

  • Pomoc przy montażu instalacji i urządzeń klimatyzacji, wentylacji

  • Serwis urządzeń klimatyzacji, wentylacji

Lokalizacja : Wrocław i okolice

Praca od zaraz, zapraszamy do przesłania CV wraz z proponowaną stawką na adres mailowy lub pośrednictwem formularza OLX.

Prosimy o załączenie do CV klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Ventaco Artur Więckowski

ul.kolejowa 61/5

53-510 Wrocław

NIP: 8971923504

REGON: 525557822

Telefon: 60*****42

mail: biuroMAŁPAventaco.pl

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 875652654