2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Wrocław
  6. Montaż i serwis - Fabryczna
Dodane 24 kwietnia 2024

Monter pomp ciepła

Wynagrodzenie

6 000 - 18 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

BUDOTOM Sp. z o.o. lider w montażu pomp ciepła Panasonic Aquarea w Polsce zatrudni pracownika lub całą ekipę na stanowisko:

Monter pomp ciepła - część hydrauliczna, elektryczna oraz chłodnicza (ekipy 3 osobowe, możliwie zatrudnienie całej ekipy)

Twój zakres obowiązków

- montaż części hydraulicznej pompy ciepła

- montaż zasobników CWU

- montaż osprzętu hydraulicznego

- uruchomienie pompy ciepła oraz instalacji grzewczej i wodnej

- montaż instalacji elektrycznej do montowanych urządzeń

- montaż instalacji freonowej pompy ciepła typu split wraz z uruchomieniem pompy ciepła

Nasze wymagania

- doświadczenie zawodowe w montażu kotłowni wraz z automatyką,

- aktualne uprawnienia SEP - mile widziane,

- uprawnienia na zwyżki - mile widziane,

- umiejętność czytania dokumentacji i schematów hydraulicznych i elektrycznych,

- umiejętność pracy samodzielnej i w zespole,

- estetyka pracy, odpowiedzialność, dyspozycyjność,

- gotowość na wyjazdy – delegacje na teren Niemiec

- prawo jazdy kat. B

- język niemiecki i/lub angielski będzie bardzo dużym atutem

Zapewniamy

- ciągłość pracy przez cały rok

- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

- pracę w zgranym i profesjonalnym zespole. Nr 1 w Polsce w montażu pomp ciepła

  Panasonic Aquarea

- praca w 3 osobowych ekipach monterskich z wykorzystaniem najlepszej jakości sprzętu

- rozwój zawodowy

- wysokie wynagrodzenia prowizyjne

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 912429676