2. Praca
  3. Energetyka
  4. Odnawialna
  5. Odnawialna - Małopolskie
  6. Odnawialna - Kraków
  7. Odnawialna - Podgórze
Dodane 15 kwietnia 2024

Monter Pomp Ciepła

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

House Solutions sp. z o.o. oferuje usługi w zakresie innowacyjnych technologii systemów ogrzewania, chłodzenia oraz rozwiązań fotowoltaicznych. Od lat budujemy stabilną markę, która zadowala nie tylko klientów, ale przede wszystkim pracowników. Nasz zespół składa się z solidnych, kompetentnych osób, gotowych na podejmowanie nowych wyzwań.

Jeśli poszukujesz solidnego pracodawcy – wybierz House Solutions! Połącz się z nami najlepszą energią!

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna realizacja zaplanowanych montaży pomp ciepła powietrze - woda w nowych i istniejących budynkach

  • montaż i uruchomienie instalacji klimatyzacji (układy MultiSplit, Split, VRF)

  • montaż instalacji wentylacyjnej (rekuperacja)

  • wykonywanie prac serwisowych

  • serwisowanie urządzeń grzewczych, klimatyzacyjnych

  • wsparcie techniczne

Nasze wymagania

  • doświadczenie w serwisowaniu oraz montażu systemów pomp ciepła i klimatyzacji

  • wiedza techniczna z zakresu napraw, montażu urządzeń chłodniczych

  • dyspozycyjność, praca w delegacji

  • umiejętność czytania rysunków technicznych

  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami i specjalistycznym sprzętem

  • troska o powierzony sprzęt i pojazd służbowy

  • prawo jazdy kategorii „B’’

    Mile widziane

  • lutowanie na twardo pod osłoną azotu

  • uprawnienia SEP, F-gazy

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do Twoich umiejętności i doświadczenia

  • możliwość wyboru preferowanej formy zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)

  • możliwości rozwoju - szkolenia u renomowanych producentów (Daikin, Mitsubishi, Panasonic itp.)

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 904046196