2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Wilkowice
Dodane 29 kwietnia 2024

Monter - praca w Wilkowicach

Lokalizacja

Wilkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ASK Poland Sp. z o.o. to firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na rynku polskim od 1997 r. Jesteśmy międzynarodowym liderem w produkcji kompleksowych systemów nagłośnieniowych. Poszukujemy kandytatów/tki osób na stanowisko: Monter

Miejsce pracy: Wilkowice

Praca w systemie zmianowym

Zadania:

1. Przygotowanie produkcji i obsługa urządzeń zgodnie z instrukcja pracy.

2. Utrzymanie stanowiska pracy w czystości i porządku przez cały czas świadczenia pracy.

3. Kontrola jakości wyrobów

4. Prace pomocnicze na linii produkcyjnej oraz zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego.

Jeśli: - masz zręczne dłonie i dobry wzrok - potrafisz szybko kojarzyć i logicznie myśleć - potrafisz się koncentrować na zadaniu, i umiesz szybko reagować - chcesz pracować z pasjonatami i rozwijać zdolności manualne - jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie trzyzmianowym - i dodatkowo masz doświadczenie w pracy na produkcji - ta oferta jest dla Ciebie (jeśli nie masz doświadczenia – nie ma problemu – zdobędziesz go z nami!)

Nie zwlekaj – wyślij CV już dziś!

Oferujemy :

1. Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez ASK Poland Sp. z o.o. i dobre wynagrodzenie (podstawa + premie)

2. Możliwość rozwoju i pracę w przyjaznej atmosferze

3. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat - celem jest długoterminowa współpraca

4. Pakiet świadczeń socjalnych, możliwość korzystania z dodatkowego ubezpieczenia na korzystnych warunkach

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV z nazwą stanowiska w tytule wiadomości przez formularz olx.pl lub bezpośrednie złożenie w siedzibie firmy:

ASK Poland Sp. z o.o. - Dział Personalny

ul. Dworkowa 4, 43-300 Bielsko-Biała

Lokalizacja

Wilkowice,

Śląskie

Śląskie, Wilkowice
ID: 862506435