2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Krzyki
Dodane 29 kwietnia 2024

Monter, pracownik produkcji

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

O nas

W Eco Service zajmujemy się produkcją lekkiej zabudowy kontenerowej pod marką Procontainers, a także Logistyką i Handlem międzynarodowym materiałami eksploatacyjnymi do  drukarek. Nasi klienci to największe branżowe firmy w Europie, Azji i Ameryce Północnej.

Twój zakres obowiązków:

·         montaż elementów kontenerów magazynowych

·         kompletowanie wyrobów gotowych i przygotowanie do wysyłki

·         przyjmowanie towaru i załadunki

·         obsługa elektronarzędzi i narzędzi pneumatycznych

·         utrzymanie czystości na terenie hali produkcyjnej

Nasze wymagania:

warunki konieczne:

·         chęć do pracy stacjonarnej i okresowych wyjazdów na zewnętrzny montaż

·         sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków

·         dobra organizacja pracy

·         energiczność, sprawność, inicjatywa, punktualność

·         wysokie zdolności manualne

warunki dodatkowe:

·         uprawnienia UDT do kierowania wózka widłowego jako dodatkowy atut

·         doświadczenie w zarządzaniu zmianą jako dodatkowy atut

 To oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 20 letnią tradycją

·         Atrakcyjne wynagrodzenie wydajności i zaangażowania

·         Dogodna lokalizacja we Wrocławiu

·         Uprawnienie UDT do kierowania wózkiem widłowym (dodatkowy atut)

·         Miła i przyjazna atmosfera w pracy

·         Możliwość rozwoju wewnątrz struktur firmy

·         Czas pracy od poniedziałku do piątku w godzinach: 8-16

·         Satysfakcjonującą pracę w bardzo przyjaznym zespole

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 902081613