2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Lubelskie
  5. Montaż i serwis - Dęblin
Rekrutacja RTC
Dodane 25 kwietnia 2024

Monter regałów magazynowych - Praca od maja

Lokalizacja

Dęblin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Jesteśmy profesjonalną firmą montażową. Zajmujemy się montażem regałów wysokiego składowania. Naszą działalność prowadzimy na rynku Polskim oraz rynkach całej Unii Europejskiej. Dysponujemy wykfalifikowanym personelem oraz profesjonalnym sprzętem monterskim.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku monter konstrukcji stalowych - Zatrudnienie od początku maja.

Opis stanowiska:

- praca w Polsce oraz innych krajach UE;

- ładowanie i rozładowywanie towaru (konstrukcje stalowe);

- montaż konstrukcji stalowych, regałów magazynowych (praca na wysokości).

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku;

- wysoka motywacja do pracy;

- dyspozycyjność i gotowość do pracy w delegacji;

- sumienność;

- dokładność;

- odpowiedzialność za powierzone zadania;

 Atutem będzie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, a także posiadane uprawnienia UDT na wózki, podnośniki, ładowarki teleskopowe - oferujemy wyższą stawkę godzinową !

Oferujemy:

- umowę o pracę - od 1. dnia!

- wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i umiejętności;

- zakwaterowanie;

- ekwiwalent pieniężny;

- dojazdy na budowę firmową flotą samochodową;

- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;

Siedziba firmy mieści się przy ul. Balonna 1a w Dęblinie (woj. Lubelskie) - stąd organizujemy wyjazdy do pracy!

Lokalizacja

Dęblin,

Lubelskie

Lubelskie, Dęblin
ID: 902310710