2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Lubelskie
  5. Montaż i serwis - Dęblin
Rekrutacja RTC
Dodane 02 maja 2024

Monter regałów magazynowych z j. Niemieckim

Lokalizacja

Dęblin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Jesteśmy profesjonalną firmą montażową. Zajmujemy się montażem regałów magazynowych. Naszą działalność prowadzimy na rynku Polskim oraz rynkach całej Unii Europejskiej. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem oraz profesjonalnym sprzętem monterskim.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób chętnych do pracy w krajach Unii Europejskiej na stanowisko: Monter regałów wysokiego składowania z j. Niemieckim.

Siedziba firmy RTC mieści się przy ul. Balonna 1a w Dęblinie (08-530) - stąd organizujemy wyjazdy do pracy.

Opis stanowiska:

  • praca w krajach UE;

  • zapewnienie komunikacji w języku niemieckim na budowie;

  • prace przy montażu regałów magazynowych;

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną rozmowę;

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m;

  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów kilku tygodniowych;

  • dokładność;

  • odpowiedzialność za powierzone zadania.

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • prawo jazdy kat. B;

  • uprawnienia na platformy nożycowe oraz wózki widłowe;

  • znajomość rysunku technicznego;

  • poszukujemy osób z całej Polski.

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub umowę B2B;

  • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i umiejętności (na B2B od 15-16€)

  • zakwaterowanie;

  • ekwiwalent pieniężny na wyżywienie;

  • dojazdy na budowę firmową flotą samochodową - wyjazdy z siedziby firmy z Dęblina (08-530);

  • elektronarzędzia.

Lokalizacja

Dęblin,

Lubelskie

Lubelskie, Dęblin
ID: 914437056