2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Leszno
Dodane 11 kwietnia 2024

Monter reklam/pracownik techniczny

Lokalizacja

Leszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Estampa poszukuje do pracy montera reklam/pracownika technicznego do produkcji reklam wizualnych.

Zadania i obowiązki na tym stanowisku:

praca na produkcji reklamy przestrzennej,

cięcie tworzyw sztucznych,

montaże u klientów,

organizowanie powierzonego magazynu oraz dbanie o sprzęty,

utrzymanie porządku w miejscu wykonywania pracy.

Jakie umiejętności cenimy:

Zdolności techniczne i manualne,

Dużą dokładność i precyzje

Logiczne myślenie,

Prawo jazdy kat.B

Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Co lubimy w naszej pracy:

Stabilność zatrudnienia,

Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,

Otwartą komunikację na linii pracownik - przełożony

Możliwość powiększenia swoich umiejętności i zdobycia nowych doświadczeń,

Nieformalną atmosferę pracy wśród wspierających i lubiących się ludzi,

Co dalej

Zapoznamy się z Twoją aplikacją,

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV .W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz.U. z 2002r./ Nr 101, poz. 923 z zm.”.

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 674564260