2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Wrocław
  6. Montaż i serwis - Fabryczna
Dodane 12 kwietnia 2024

Monter rolet zewnętrznych i wewnętrznych

Wynagrodzenie

4 600 - 5 385 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Nasza firma zajmuje się produkcją, sprzedażą oraz profesjonalnym montażem osłon okiennych. W szczególności roletami zewnętrznymi, markizami, roletami materiałowymi oraz moskitierami. Działamy lokalnie - na terenie Wrocławia oraz okolicznych miejscowości.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko montera

Termin rozpoczęcia pracy - od zaraz

Zakres obowiązków na stanowisku Monter:

- montaż wewnętrznych i zewnętrznych osłon okiennych

- przestrzeganie przepisów BHP w trakcie montażu osłon

- posługiwanie się dokumentacją oraz instrukcjami producentów dotyczącymi montażu osłon okiennych

- dobieranie systemu zamocowań, materiałów , narzędzi i urządzeń do montażu rolet zewnętrznych, markiz itp.

- programowanie silników i akcesoriów do rolet zewnętrznych, markiz

Praca przeważnie poniedziałek - piątek w godzinach 7:30-16.

lokalizacja rozpoczęcia pracy - okolice starego lotniska

Wymagania:

- wysoka kultura osobista

- dokładność

- prawo jazdy B,

- umiejętności manualno-montażowe

- komunikatywna znajomość języka polskiego

Oferujemy:

* szkolenia wewnętrzne w firmie:

* montaż i specyfikacja rolet, żaluzji wewnętrznych

* montaż, specyfikacja rolet zewnętrznych i markiz wraz z podłączeniem i programowaniem silników

* szkolenie wstępne BHP

* szkolenie z zakresu podłączeń elektrycznych wraz z końcowym egzaminem SEP E1 - po przepracowanych pełnych 6 miesiącach

* szkolenie SOMFY, Portos z uzyskaniem certyfikatu

*stabilna praca na pełen etat, UoP

*przyjazna atmosfera pracy,

*dofinansowanie do multi-sport

*możliwość uczestniczenia w rozwoju firmy i dodatkowego zarobku za zaangażowanie

Wynagrodzenie netto na rękę:

- na początek 3500 zł

- po uzyskaniu wszystkich certyfikatów i uzyskaniu wiedzy produktowej około 4000 zł

Zgłoszenie wraz z aktualnym CV prosimy zgłaszać na adres mailowy lub przynieść osobiście do biura - Białowieska 1a, 54-234 Wrocław

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 736575904