2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Łódzkie
  5. Montaż i serwis - Łódź
  6. Montaż i serwis - Widzew
Marta
Dodane 01 maja 2024

Monter Rowerowy - Pracownik Zespołu Logistycznego

Wynagrodzenie

4 900 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Adres: Magazyn Decathlon Łódź, ul. al. Ofiar Terroryzmu 11 Września 14

Pracując na strefie rowerowej e-commerce poznasz procesy logistyczne w Decathlon oraz będziesz odpowiadać za montaż i przygotowanie sprzętu rowerowego dla naszych Klientów.

Twój zakres obowiązków/Twoje zadania:

  • kompletowanie zamówień,

  • montaż i regulacja rowerów,

  • sortowanie i pakowanie zamówień do naszych klientów indywidualnych,

  • współpraca z pozostałymi działami Centrum Dystrybucyjnego.

Jeśli:

  • jesteś osobą witalną i odpowiedzialną,

  • jesteś dyspozycyjny/a zarówno w tygodniu, jak i w weekendy,

  • jazda na rowerze jest Twoją pasją,

  • masz doświadczenie w skręceniu rowerów (regulacja hamulców i przerzutek),

  • w Twoich żyłach zamiast krwi płynie płyn hamulcowy,

  • potrafisz pracować w zespole niczym ogniwa w łańcuchu...

Jest to miejsce odpowiednie dla Ciebie! :)

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • wynagrodzenie na poziomie 4900 zł brutto, premię miesięczną (do 10%) i kwartalną (do 10%), akcjonariat pracowniczy, sharing (dzielenie się zyskiem firmy),

  • Dzień Integracji Logistycznej - w tym dniu poznasz firmę, sens, wartości i atmosferę, jaka panuje w naszym Centrum Dystrybucyjnym Decathlon,

  • szkolenia przygotowujące do pracy,

  • liczne benefity (tj. zniżki na produkty Decathlon, pakiet opieki medycznej, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, bony świąteczne),

  • możliwość uzyskania podwyżki rocznej za osiągnięte wyniki,

  • możliwość otrzymania dodatku operatora wózka widłowego (do 500 zł brutto).

  • możliwość zwiększenia swojej odpowiedzialności przez pełnienie ról (np. trenera) lub awans hierarchiczny (np. Koordynatora Zmiany, Koordynatora Projektu, Managera Zespołu Logistycznego).

Rozwój jest integralną częścią każdego Decathlończyka. Jeśli dołączysz do naszego zespołu masz nieograniczony pakiet możliwości - o tym jak zostaną one wykorzystane, sam zadecydujesz!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 912578739