2. Praca
  3. Energetyka
  4. Pozostałe w Energetyka
  5. Pozostałe w Energetyka - Pomorskie
  6. Pozostałe w Energetyka - Rębiechowo
Dodane 08 maja 2024

Monter rozdzielnic elektrycznych / Elektromonter

Lokalizacja

Rębiechowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma AT Systems sp. z o.o. specjalizująca się w branży elektrycznej, automatyki przemysłowej i teletechniki wraz z rozwojem firmy poszukuje pracownika na stanowisko Monter rozdzielnic elektrycznych.

Opis stanowiska:

  • Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych i szaf sterowniczych na podstawie dokumentacji technicznej,

  • Montaż i podłączenie rozdzielnic elektrycznych i szaf sterowniczych na obiektach,

  • Prace warsztatowe.

Wymagania:

  • Wykształcenie elektryczne lub pokrewne,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi,

  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

  • Wdrożenie w obowiązujące standardy,

  • Integracje oraz niekończące się ilości kawy i herbaty,

  • Owocowe wtorki :),

  • Pracę w miłej atmosferze, w młodym zespole.

Lokalizacja

Rębiechowo,

Pomorskie

Pomorskie, Rębiechowo
ID: 914101599