2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Zachodniopomorskie
  5. Praca za granicą - Szczecin
  6. Praca za granicą - Centrum
Dodane 16 maja 2024

Monter rusztowań - Belgia (z zakwaterowaniem i transportem)

Wynagrodzenie

65 - 100 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Kraj: BelgiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

HM Serwis Group Sp. z o. o., dla belgijskiego kontrahenta poszukuje kandydatów na stanowisko MONTER RUSZTOWAŃ PRZEMYSŁOWYCH.

Miejsce pracy: BELGIA (Antwerpia) Nr ref.: MON/BE/2024

Zadania:

  • dobieranie elementów do montażu rusztowań oraz kontrola ich jakości,

  • montaż i demontaż rusztowań na obiektach przemysłowych.

Wymagania:

  • umiejętność montażu rusztowań,

  • mile widziany aktualny certyfikat bezpieczeństwa VCA lub SCC018,

  • dużym atutem będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • możliwość stałej i wielokrotnej współpracy,

  • stawka 14-18 €/h netto,

  • dodatki do pracy w weekend i dni świąteczne od 2-6 €/h do stawki podstawowej,

  • zorganizowane darmowe zakwaterowanie/dopłata do własnego mieszkania,

  • dojazd do pracy, jeśli korzystasz z własnego samochodu – dodatek 100€ tygodniowo,

  • opiekę naszego holenderskiego biura na miejscu,

  • premię za polecenia pracowników,

  • pełen pakiet świadczeń.

Więcej szczegółów w trakcie rozmowy rekrutacyjnej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny:

+48 79*****00, +48**********05,

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach – innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

Компания HM Serwis Sp. z o. o., для бельгийского контрагента, ищет кандидатов на вакансию МОНТЕР ПРОМЫШЛЕННЫХ ЛЕСОВ.

Место работы: БЕЛЬГИЯ (Антверпен)

Номер вакансии: MON/BE/2024

Обязанности:

·       Подбор элементов для сборки лесов и контроль их качества,

·       Сборка и демонтаж лесов на промышленных объектах.

Требования:

·       Опыт работы при сборке лесов,

·       Желательно наличие актуального сертификата безопасности VCA или SCC018,

·       Большим преимуществом будет знание английского языка на разговорном уровне.

Мы предлагаем:

·       Возможность постоянного и многократного сотрудничества,

·       Ставка 14-18 €/час на руки НЕТТО,

·       Доплаты за работу в выходные и праздничные дни от 2-6 €/ч к базовой ставке,

·       Организованное бесплатное жилье/доплата за собственное жилье,

·       Транспорт до места работы, при использовании собственного автомобиля - надбавка 100 € еженедельно,

·       Поддержка нашего голландского офиса на месте,

·       Премия за рекомендацию сотрудников,

·       Полный пакет пособий.

·       Более подробную информацию можно получить во время собеседования.

Заинтересованные кандидаты могут отправить свое резюме или связаться по телефону:

+48**********00, +48**********05

Также просим указать следующую официальную фразу: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach – innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 870121084