2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Grodzisk Mazowiecki
Dodane 25 kwietnia 2024

Monter / Serwisant

Wynagrodzenie

5 600 - 6 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Poszukujemy osoby na stanowisko: Monter / Serwisant

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby do pracy przy montażu urządzeń i instalacji przemysłowych urządzeń/elementów z tworzyw sztucznych (przyuczymy do pracy).

Praca w siedzibie firmy oraz u klientów.

Jeżeli lubisz majsterkować - to praca dla Ciebie!

Wymagania:

  • systematyczność i skrupulatność

  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

  • doświadczenie zawodowe związane z pracą techniczną, montażem instalacji i urządzeń

  • obsługa elektronarzędzi

  • aktywne prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • podstawy branży sanitarnej - hydraulika, wentylacja lub elektrycznej

Oferujemy:

  • przyuczenie do pracy rozwój zawodowy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

  • przejrzysty system premiowania

  • niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą

  • nowoczesny park maszynowy

Codziennie pracę zaczynamy w Młochowie koło Warszawy.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV poprzez formularz OLX Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV: (Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
ID: 743981642