2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Małopolskie
  5. Montaż i serwis - Kraków
  6. Montaż i serwis - Krowodrza
Dodane 18 kwietnia 2024

Monter/Serwisant - okien, bram, rolet, drzwi.

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Krowodrza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Opis

KRISPOL PARTNER

Firma poszukuje pracownika na stanowisko :

MONTER /SERWISANT – okien bram, rolet , drzwi

Miejsce pracy : Kraków

Region : Małopolska

OPIS STANOWISKA :

- wykonywanie montażu bram segmentowych garażowych, przemysłowych, rolowanych oraz automatyki do bram , montaż stolarki okiennej, montaż drzwi wewnętrznych i zewnętrznych.

- praca według ściśle określonych norm, instrukcji

-praca w terenie

WYMAGANIA :

- prawo jazdy kat."B"

- doświadczenie montażowe i serwisowe (okna, bramy ,rolety)

- brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

- umiejętność pracy w zespole

- kultura osobista w kontaktach z klientami

- sumienność, dokładność, pracowitość

- dyspozycyjność

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE :

- wykształcenie z zakresu elektromechaniki

- aktualne uprawnienia SEP 1 kV

OFERUJEMY :

- umowę o pracę

- szkolenie, wsparcie techniczne

- narzędzia pracy, wysokiej jakości urządzenia monterskie.

- wynagrodzenie podstawowe + premie adekwatne do wykonanej pracy

Firma KRISPOL PARTNER zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. CV proszę przesyłać na adres mailowy lub przez Olx

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Krowodrza
ID: 838046155